• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

Kombi Tesisat Boruları

Plastik Boru :

Günümüz tesisatlarında en çok tercih edilen boru tipidir. plastik borular folyolu ve folyosuz olmak üzere ikiye ayrılmaktadırlar. folyolu plastik boru beş katmandan oluşmaktadır. En iç kısımda plastik boru, onun üzerinde yapıştırıcı, onun üzerinde folyo, onun üzerinde tekrar yapıştırıcı, en dış kısımda yine plastik boru bulunmaktadır.

Çelik Boru :

Günümüz tesisatlarında ana kolon hatları, ana kolondan sonra sayaca kadar olan kısımda ve sayaçtan sonra kombi ve ocak arasında bulunan tesisatlarda tercih edilir.
Kombi Boruları
Bakır Boru :

kalorifer tesisatında kullanılan boru normal bakırdan imal edilmektedir. tesisatta maliyeti yüksek olduğundan plastik boruya göre daha az tercih edilir. sektörde tesisatta kullanılan en ideal ve en güvenilir olan sistemdir. Diğer tesisatlara göre suyun akış oranı daha fazladır.

Kompozit Boru :

Genellikle yerden ısıtma tesisatlarda kullanılmaktadır. radyatörlü sistemlerde kullanılması istendiğinde kanallar yardımıyla kullanılabilir. sektörde kullanılan sistemler içerisinde en rahat sekil verile bilen borudur.
 HİZMETLERİMİZ
kayseri termodinamik servisi.kayseri termodinamik yetkili servisi.kayseri termodinamik tamiri.kayseri şofben servisi.kayseri kombi servisi.kayseri termodinamik şofben servisi.kayseri termodinamik kombi servisi.kayseri termodinamik şohben servisi.kayseri termodinamik bakım.kayseri termodinamik tamir.kayseri termodinamik arıza servisi.kayseri termodinamik kazan servisi.termodinamik kayseri servisi.termodinanmik şofben servisi kayseri.termodinamik kombi servisi kayseri.kayseri termodinamik tamiri.termodinamik tamiri kayseri.kayseri termodinamik yedek parça.termodinamik yetkili servis.kayseri termodinamik servis.termodinamik servis kayseri.kayseri termodinamik şofben montaj.kayseri termodinamik şohben montajı.kayseride termodinamik yetkili servisi.termodinamik kayseri.kayseri termodinamik.kayseri termodinamik servisleri.termodinamik servisleri kayseri.

Müşteri Hizmetleri
Saat
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam3
Toplam Ziyaret57688
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar27.356027.4657
Euro28.788128.9035