• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

Hakkımızda

AKTÜRK SERVİS  olarak Kayseri Merkez de hizmet vermekteyiz. İlkelerimiz, siz saygı değer müşterilerimize en hızlı, güvenilir ve garantili bir servis hizmeti sunmaktır. Biliyoruz ki, memnuniyetiniz, bir sonraki müşterimizin adresi olacaktır. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz?

AKTÜRK SERVİS  olarak TERMODİNAMİK şofben- kombi-klima-kazan-doğalgaz sobası-termosifon sistemleri üzerine hizmet vermekteyiz. Hizmetlerimiz ve yedek parçalarımızın tamamı 6 ay süreyle garanti kapsamındadır.Son yıllarda özellikle kombi ile ilgili hizmet veren birçok kişi veya servisler bulunmaktadır. Edindiğimiz bilgilere göre, birçok tüketicinin, bilinçsiz, veya kötü niyetli kişiler tarafından mağdur edildiğini öğrendik. Teknik donanımı ve bilgisi yetersiz kişiler veya servisler tarafından verilen hizmetlerde birçok tüketicinin servislere olan güveni azalmakta kime güveneceklerini bilememektedirler. Günümüzde kullanılan doğalgazlı cihazların mutlaka tse belgesine sahip, ehliyetli, güvenilir servisler tarafından yapılması gerektiğini hepimiz bilmekteyiz. Kombi v.b gibi cihazlarda, yapılan işlemlerdeki sorumlulukların bilincinde olan firmamız,yaşadığınız yere saygılı, güleryüzlü, ve güveninizi kazanacak hizmetler sunmaktadır?


BİZİ TERCİH ETMENİZ İÇİN 10 NEDEN:
1- Hızlı
2- Güvenilir
3- Kaliteli
4- Güleryüzlü
5- Profesyonel
6- Temiz
7- Yaşadığınız yere saygılı
8- Dinleyerek çözümler sunan
9- Donanımlı
10- Tse belgeli

 HİZMETLERİMİZ
kayseri termodinamik servisi.kayseri termodinamik yetkili servisi.kayseri termodinamik tamiri.kayseri şofben servisi.kayseri kombi servisi.kayseri termodinamik şofben servisi.kayseri termodinamik kombi servisi.kayseri termodinamik şohben servisi.kayseri termodinamik bakım.kayseri termodinamik tamir.kayseri termodinamik arıza servisi.kayseri termodinamik kazan servisi.termodinamik kayseri servisi.termodinanmik şofben servisi kayseri.termodinamik kombi servisi kayseri.kayseri termodinamik tamiri.termodinamik tamiri kayseri.kayseri termodinamik yedek parça.termodinamik yetkili servis.kayseri termodinamik servis.termodinamik servis kayseri.kayseri termodinamik şofben montaj.kayseri termodinamik şohben montajı.kayseride termodinamik yetkili servisi.termodinamik kayseri.kayseri termodinamik.kayseri termodinamik servisleri.termodinamik servisleri kayseri.
Müşteri Hizmetleri
Saat
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam17
Toplam Ziyaret61221
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar30.982931.1071
Euro33.538533.6729