• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

Kombi Nasıl Seçilir ?

Evlerinize yada iş yerlerinize doğalgaz döşetirken en çok ilgi çeken ve maliyeti yüksek olan araç lerdir. Gazı yakarak ısı enerjisine dönüştüren ve doğalgazın sağladığı rahat ve konforu bizlere yansıtan ler sayısız marka ve modelde kullanıcılarının hizmetine sunulmaktadır. Baca tiplerine ve çalışma prensiplerine göre; yoğuşmalı , hermetik , yarı hermetik ve bacalı olmak üzere dört çeşide ayrılmaktadır. özel servislerinin tavsiye ettiği çeşidi ise, çalışma sistemi ve gazı tekrar kullanan ekonomik yapısı ile yoğuşmalı lerdir. Ancak her eve ve alana uygulanamayan, yapı itibari ile müsait olan yapılara takılmaktadır. Peki alırken en çok nelere dikkat etmeliyiz?

seçerken evin metrekaresi, cephesi, ısı yalıtım sistemleri ve bulunduğu kat bile dikkate alınarak özenle seçilmelidir. Deneyimli bir doğalgaz mühendislik şirketi ile görüşmeden ve evinizin özelliklerini görüşlerine sunmadan size kendi başınıza almayı kesinlikle önermeyiz çünkü bu alan özel eğitim ve bilgi ister. Çeşidine ve gücüne göre kapasitesi belirlendikten sonra, marka ve modelini seçmek size kalıyor. Ama bu konuda yeterli bilgiye sahip olmayanlar için birkaç önemli noktanın ipucunu verebiliriz.

• Güvenlik ve emniyet sistemleri en önemli konulardır ve mutlaka iyi araştırmalıdır.

• ISO 2002 ve TSE kalite belgelerine mutlaka sahip olmalıdır.

• Servis ağı yaygın ve yedek parça temini kolay olan marka ve modeller tercih edilmelidir.

• Yakıtı daha tasarruflu tüketen ve çevreci yapıya sahip olan kombi markalarını tercih edin.

• Garanti şartlarına ve süresine dikkat ederek satın alın.

• Ucuz kombi değil kaliteli ve yakıt tasarruflu kombi alın.
 HİZMETLERİMİZ
kayseri termodinamik servisi.kayseri termodinamik yetkili servisi.kayseri termodinamik tamiri.kayseri şofben servisi.kayseri kombi servisi.kayseri termodinamik şofben servisi.kayseri termodinamik kombi servisi.kayseri termodinamik şohben servisi.kayseri termodinamik bakım.kayseri termodinamik tamir.kayseri termodinamik arıza servisi.kayseri termodinamik kazan servisi.termodinamik kayseri servisi.termodinanmik şofben servisi kayseri.termodinamik kombi servisi kayseri.kayseri termodinamik tamiri.termodinamik tamiri kayseri.kayseri termodinamik yedek parça.termodinamik yetkili servis.kayseri termodinamik servis.termodinamik servis kayseri.kayseri termodinamik şofben montaj.kayseri termodinamik şohben montajı.kayseride termodinamik yetkili servisi.termodinamik kayseri.kayseri termodinamik.kayseri termodinamik servisleri.termodinamik servisleri kayseri.

Müşteri Hizmetleri
Saat
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam3
Toplam Ziyaret62892
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.486832.6170
Euro34.601234.7398