• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

Kombi Baıkmı Nasıl Yapılır

 Aktürk teknis Servis Hizmetleri  firması Kayseri termodinamik  yetkili servisidir 

Kombi Bakımı Nasıl Yapılır, Nelere Dikkat Edilir
 
                Kombi sistemleri gerek ev gerekse işyerlerinde kişilerin ısınma ihtiyaçlarını rahat ve ekonomik hale getirmeye yardımcı olsa da bakım ve parça değişimleri periyodik olarak yapılmadığında hem tasarruf hem de güvenlik noktasında sorunlar yaratacaktır.
                Kombi bakımı ve dikkat edilmesi gereken noktaların başında şüphesiz yıllık bakım gelmektedir. Yaz aylarında fazla kullanılmayan kombiler soğuk kış ayları başlamadan önce servis tarafından bakımdan geçirilmeli ve herhangi bir sorununun olup olmadığı tespit edilmelidir.
Bu erken tespit sonucunda kimi zaman ortaya çıkan ciddi sorunlar kişilerin ısınma ihtiyaçlarını karşılayamaz duruma gelmelerinden önce ortadan kaldırılmaktadır. Yağ, filtre değişimi gibi noktalar da işinde uzman personel tarafından yapılmalıdır.


 HİZMETLERİMİZ
kayseri termodinamik servisi.kayseri termodinamik yetkili servisi.kayseri termodinamik tamiri.kayseri şofben servisi.kayseri kombi servisi.kayseri termodinamik şofben servisi.kayseri termodinamik kombi servisi.kayseri termodinamik şohben servisi.kayseri termodinamik bakım.kayseri termodinamik tamir.kayseri termodinamik arıza servisi.kayseri termodinamik kazan servisi.termodinamik kayseri servisi.termodinanmik şofben servisi kayseri.termodinamik kombi servisi kayseri.kayseri termodinamik tamiri.termodinamik tamiri kayseri.kayseri termodinamik yedek parça.termodinamik yetkili servis.kayseri termodinamik servis.termodinamik servis kayseri.kayseri termodinamik şofben montaj.kayseri termodinamik şohben montajı.kayseride termodinamik yetkili servisi.termodinamik kayseri.kayseri termodinamik.kayseri termodinamik servisleri.termodinamik servisleri kayseri.
Müşteri Hizmetleri
Saat
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam3
Toplam Ziyaret57688
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar27.356027.4657
Euro28.788128.9035